Refund policy

Visoms prekėms taikoma pinigų grąžinimo garantija. Apsisprendę įsigytą prekę grąžinti be jokios priežasties, tai padaryti galite per 7 kalendorines dienas.
Prekės pakuotė turi būti nepažeista, kartu su ja turi būti likusios visos autentiškos etiketės ir apsauginiai maišeliai, o produktas turi atrodyti lygiai taip pat, kaip jį įsigijus. Jei pakuotę pažeidėte, kokybiškos prekės grąžinti ir pinigų atgauti, praėjus daugiau kaip 7 dienoms, nebegalėsite.
Svarbu paminėti, kad produktas turi būti nepraradęs prekinės išvaizdos, o prekė turi būti grąžinama tokios pačios komplektacijos, kokią ir gavote.
Plačiau apie tai kviečiame skaityti pirkimo pardavimo taisyklėse.
 1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.
 2. Norėdamas grąžinti prekę (es) Taisyklių 1. punkte nurodytais atvejais, Pirkėjas turi užpildyti prekių grąžinimo dokumentą, kuris yra Pirkėjui pageidavus atsiunčiamas elektroniniu paštu ir pateikti jį kartu su grąžinama preke(ėmis).
 3. Taisyklių, pirkėjo teisės, 2. punkte numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 7 (septynias) kalendorines dienas nuo prekių pristatymo jam dienos, informuodamas apie tai Pardavėją Taisyklių, pirkėjo teisės, 2. punkte numatyta tvarka.
 4. Pinigai už grąžinamas prekes pirkėjui grąžinami pavedimu į pirkėjo sąskaitą per 3 darbo dienas.
 5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos
 6. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą Taisyklių 2. punkte nurodytą grąžinimo dokumentą.
  • Kviečiame tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Jei prekė bus pažeista siuntimo metu, garantinio aptarnavimo suteikti negalėsime.